Beylikdüzü ve çevresinde günlük kiralık ev seçeneklerinde aradığınız bütün özellikler bir arada bulunmaktadır.

Arkadaşlarınızla mükemmel bir tatil geçirmek istiyorsanız, ev konforunda konaklama seçenekleriyle iş seyahatinizi tamamlamak istiyorsanız, günlük kiralık ev seçeneklerini tercih edebilirsiniz.  Beylikdüzü günlük kiralık evlerde kalacağınız kişi sayısına göre istediğiniz daire seçeneğini kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Merkezi özelliklere sahip olan Beylikdüzü günlük kiralık ev tercihlerinde, istediğiniz kaliteli konaklama bulabilirsiniz.

AVM, spor tesisleri, Restoran ve cafe gibi birçok sosyal aktiviteye yakın olan kiralık daire seçenekleri, yaşam kalitenizi artıracaktır. Ailece veya arkadaşlarınızla kalabileceğiniz bu evler, hayatınızı kolaylaştıracak pratikliklere sahiptir. Mobilya, buzdolabı ve benzeri eşya seçenekleriyle hazırlanan Beylikdüzü günlük kiralık daire seçenekleri, konaklama kategorisinde birinci sınıf konaklama imkanlarını bir araya getirmektedir.

Temiz bir şekilde teslim edilen daireler, güvenlik kategorisinde herhangi bir problem teşkil etmemektedir. Firmamızın tarafında müşterilerimizin kimlik bilgileri hiçbir şekilde 3. şahıslara verilmez. Gece gündüz güvenlik kategorisinde gerekli bütün önlemler alınmaktadır. Isı yalıtım, serinleme ve ısınma gibi birçok kategoride üst seviye kalite özelliklerine sahip seçeneklerdir.