Son yıllarda günlük ev kiralama sayısı artış göstermiştir. Diğer yıllara göre ulaşımın kolaylaşması ile beraber şehirler arası günlük, haftalık ziyaretler ciddi derecede artmıştır. İş ziyaretleri, düğün, davet ziyaretleri ve turistlik amaçlı ziyaretlerin çoğalması ile birlikte konaklayacak yer aramada fazlalaşmıştır. Günlük Kiralık Var olarak İstanbul’da günlük kiralık ev arayışınıza yardımcı olmaktayız.

Günlük – Haftalık Ev Kiralamak Neler Gerekli

Günlük daire ve ev kiralama için gerekli belgeler birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Öncelikle evi kiralayacak kişinin yasalar gereği 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Gerekli belgeler arasında bir diğer sıklıkla sorulan sorulardan biri de evi kiralayacak kişilerde evlilik şartının olup olmadığı, İstanbul’da günlük ve haftalık ev kiralamalar dahil hiçbirinde evlilik şartı aranmamaktadır. Yaşınız uygunsa sadece nüfus cüzdanınız ile kiralama yapabilirsiniz.

 Daireler ve evler özel iş ziyaretleriniz ve bireysel konaklamalarınız içinde uygundur.

Site içerisinde belirtilmiş olan fiyatlar 1 günlük ev kiralama fiyatlarıdır.

Kiralama yapmak istediğiniz daire özellikleri, gün ve takvim hakkında detayları lütfen bizlere iletiniz. Sizler için en iyi konumda ve istediğiniz özelliklerde İstanbul’da günlük ev kiralama sizlere önerilecektir. Bütçenize uygun kiralamayı mutlaka sitemizde bulacaksınız.

Tüm soru görüş ve taleplerinizi bizlere numaramızdan ulaşarak iletebilirsiniz