FUAR HOME

GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

2000 Yılından bu yana Turizm sektöründe hizmet veren bir firmayız. Turizm sektöründe edindiğimiz bilgi ve birikimimizle siz değerli konuklarımıza en iyi konaklama hizmetini vermeyi hedefliyoruz. Her geçen gün çoğaltarak kullanımınıza sunduğumuz dairelerimizden birinin sizin için mutlaka uygun olabileceğini düşünüyoruz.

Başlangıç olarak pilot bölge seçtiğimiz beylikdüzünde konaklama hizmetinin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Geçmişten gelen birikimlerimiz ve siz değerli müşterilerimizin beğenisi ile bu sektördeki boşluğu dolduracağımıza inanıyoruz. sweet home kuruluşunun 11. yılında ana faaliyet alanı olan beylikdüzünde günlük kiralık daire sektöründe ekonomik,hijyenik, modern çizgilere sahip sürekli yenilenen daireler ile 1. sınıf konaklama hizmeti sunmaktadır.

Emin olunuz ki günümüz şartlarında sunduğumuz fiyat ve kalitede konaklama imkanı her firmanın size sunabileceği bir imkan değildir.(Business HOME) günlük kiralık daire sektöründe kendisine misyon olarak temiz,hiyenik ve ekonomik daireler sunmayı hedef edinmiştir. Konaklamak istediğiniz bölge beylikdüzü ve çevresi ise sitemizi inceleyin. İhtiyacınıza uygun bir dairemiz mutlaka vardır.

Günlük Suit Daire Kiralamak İçin

DOĞRU ADRES

HEMEN YERİNİZİ AYIRTIN

TELEFON: +90 (546) 5363436

Konforlu Daireler

Bir evde olması gerekenden fazlasını sunarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlayan konforlu daireler

Gizlilik

Firmamızın tarafında müşterilerimizin kimlik bilgileri hiçbir şekilde 3. şahıslara verilmez.

Modern Güvenli Hijyenik

24 saat boyunca dairelerde kalan tüm misafirlerimize her türlü teknik ve bakım hizmeti sağlanmaktadır

Ekonomik

Kişi başı ücret değil dairenize kira ödeyin ve kendi evinizde olmanızın tadını çıkarın